• 1402/01/22 - 09:24
  • تعداد بازدید: 126
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

«طنین مقاومت قدس» با دستهای خلاق کودکان ونوجوانان ایلامی در مصلی بزرگ امام خمینی شهر ایلام

به گزارش روابط عمومی کانون استان ، در روز جهانی قدس  «طنین مقاومت قدس» با دستهای خلاق کودکان ونوجوانان ایلامی در مصلی بزرگ امام خمینی شهر ایلام رنگ دیگری به خود گرفت . 

فاطمه رستگار ، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام به اهمیت راهپیمایی روز قدس و ضرورت ایجاد حس همدلی در کودکان و نوجوانان با مردم مظلوم فلسطین و اهمیت گرامیداشت این مناسبت‌ها در قالب فعالیت‌های اثرگذار فرهنگی و هنری اشاره کرد.

فاطمه رستگار در گفتگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس و همدلی و هم صدایی کودکان ایرانی با کودکان مظلوم فلسطینی که برای استیفای حق خود شاهد به شهادت رسیدن دوستان و خانواده های خود هستند اظهار داشت: ضرورت حضور کودکان و نوجوانان در این روز احساس می شود و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راهپیمای روز قدس در همه شهرستان‌های استان حضور فعال خواهند داشت.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایلام با تاکید بر حضور همکاران و کودکان و نوجوانان در راهپیمایی، غرفه ای ویژه کودکان و نوجوانان در محل مصلی شهر ایلام دایر نمودیم که در این غرفه کودکان می توانند نقاشی کنند.

وی افزود : در این ایستگاه به فعالیتهای فرهنگی دیگری از جمله معرفی سرزمین و وقایع روز قدس به کودکان و نوجوانان توسط مربیان کانون پرداخته می شود.

رستگار بیان داشت: از همه کودکان و نوجوانان استان دعوت شده ، در راهپیمایی بزرگ روز قدس به جهت حس همدلی و ابراز احساسات خود با کودکان و نوجوانان فلسطینی در این راهپیمایی بزرگ شرکت فعال داشته باشند.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت